Ľuboš Blaha PRIATELIA, ŠÍRTE! KÝM VLÁDA TRESTÁ NEOČKOVANÝCH, VEDCI VARUJÚ PRED OČKOVANÍM!

9.7.2021
____________________________________________________________________________

Čítam si štúdiu v renomovanom vedeckom časopise Vaccines a trasiem sa. Neviem, či je to strachom, že sa deje niečo, čo bude mať strašlivé následky. Alebo hnevom.

1. Fakty: časopis Vaccines nie je žiaden konšpiračný plátok, ale seriózny vedecký časopis. Autori štúdie sú medzinárodne uznávaní vedci. A ich výskum je doposiaľ najväčší, aký bol robený na očkovaných ľuďoch.

2. Štúdia vychádza z toho, koľko vážnych vedľajších účinkov a úmrtí je hlásených na 100 tisíc očkovaných ľudí.

3. Ako relevantné berie dáta z Holandska, pretože neúmerne znižované dáta zo strednej a východnej Európy (vrátane Slovenska) považuje za umelé a nezmyselné. Už to je samo osebe strašnou hanbou pre naše Baťové.

4. Podľa vedeckých dát vychádzajú len v Holandsku na 100 tisíc očkovaných vyše 4 obete očkovania. Dohromady je to len za vakcínu Pfizer 280 mŕtvych. Ešte raz: 280 ľudí zomrelo kvôli očkovaniu Pfizerom. Len v Holandsku.... Iba aby sme si rozumeli.

5. Autori štúdie vysvetľujú, že mRNA vakcíny ako Pfizer môžu mať za následok smrť, keďže sú preukázané vedľajšie účinky v podobe poškodenia ciev a krvných zrazenín. Okrem iného...

6. Ako dodávajú renomovaní vedci, dáta, s ktorými pracujú, sú značne limitované. Ak porovnávajú hlásenia vedľajších účinkov iných liekov, je zjavné, že hlásených je len zlomok serióznych vedľajších účinkov.

7. Situácia je teda pravdepodobne ďaleko vážnejšia. Na očkovanie môže zomierať ešte dramaticky viac ľudí. To netvrdí Blaha, ale empiricky podložená vedecká štúdia vo Vaccines.

8. Je tam čierne na bielom, že úmrtí je pravdepodobne ďaleko viac. Len vám to nikdy nepovedia a budú sa tváriť, že pacienti zomreli z iných príčin.
Milé, že?

9. Výskum, ktorý robili autori štúdie, trval 4-6 týždňov, čo je bežná doba, kedy sa predpokladá, že sa objavia vedľajšie účinky vakcíny.

10. Ako ale títo vedci upozorňujú, pri experimentálnych vakcínach na Covid môžu dlhodobé následky dobiehať aj po oveľa dlhšom období. Nikto nevie. Číslo úmrtí môže byť ďaleko vyššie. Časom.

11. Spomeňte si, čo povedal pred pár dňami Krčméry - jedného dňa možno ako rod vyhynieme na neplodnosť, ale vraj to treba risknúť. No jasné - zaveďme povinné riskovanie! Mortal gambling! Perfektné!

12. Záver štúdie je strašidelný. Autori štúdie vyzývajú na opatrnosť. Ak porovnajú možné straty na životoch z očkovania a možné straty na životoch z Covidu, vôbec to nevyznieva tak dobre pre očkovanie, ako tvrdí očkovacia propaganda na Slovensku.

13. Podľa ich štúdie je dokonca možné, že vakcína zabije viac ľudí ako zachráni. A to je bomba! Citujem: "...real-life data also support ratios as high as 2:1, i.e., twice as high a risk of death from the vaccination compared to COVID-19."

14. Vedci varujú. A majú to sakramentsky dobre podložené. Osobitne pri deťoch, kde je šanca, že zomriete na Covid takmer nulová, je vrcholne nezodpovedné tlačiť na očkovanie. Riziká sú príliš veľké.

15. Slovenská vláda však povolila očkovanie detí, čo môže viesť k nárastu detskej úmrtnosti. Just saying.

16. Autori upozorňujú aj na to, že voči Covidu môže mať populácia vytvorenú imunitu, čo vysvetľuje napríklad miniatúrnu nákazlivosť u detí a mládeže, a teda rizika spojené s Covidom zďaleka nemusia prevyšovať riziká spojené s očkovaním.

17. Ľudskou rečou: experimentálne očkovanie na Covid je podľa svetoznámych vedcov ukrutne veľkým rizikom. A namiesto propagandy by sme mali chrániť ľudí pred vedľajšími účinkami.

18. Ak zoberieme tie najminimálnejšie odhady, 4 ľudia zo 100 tisíc na očkovanie zomrú. Nehovoriac o ďalších, čo budú mať celý život vážne zdravotné následky.

19. A v tejto situácii slovenská vláda od dnešného dňa trestá ľudí za to, že sa nedajú zaočkovať. Prakticky im zavreli hranice, lebo takmer nikto nepôjde do zahraničia, ak potom musí minimálne 5 dní trčať v karanténe. A trestať idú ďalej. Zavádzajú reálny apartheid.

20. Oni vám vnucujú dilemu, či sa vystavíte riziku smrti alebo budete žiť ako neslobodný človek. Ako - dobytok. Slovami SME - "sviňa, ktorá má kvičať ako na bitúnku." Z toho naskakujú zimomriavky. Sofiina voľba.

Milí priatelia,
nie som antivaxer. Nie som extrémista. Nie som konšpirátor. Mám len otvorenú myseľ. Čítam aj názory vedcov, ktorí nie sú na výplatných páskach farma firiem. A chcem slobodu voľby pre ľudí.
Citujem vedecký časopis. Ozajstný. Nie úbohý Denník N, nie trápne Sme. Citujem svetových vedcov. Nie provinčných hlupáčikov.
A trasiem sa od zlosti, čo pácha na Slovákoch Hegeromatovičova vláda. Tu ide reálne o život. O život našich detí, o život národa. A oni vôbec nezvažujú riziká. Čo je toto za kolektívne šialenstvo?!

Preboha!
Tu si viete stiahnuť spomínanú štúdiu, priatelia, šírte to, prosím. Farma lobby už zaúradovala a štúdiu museli označiť za "stiahnutú", ale to na výsledkoch výskumu nič nemení - veď posúďte sami:

https://www.mdpi.com/2076-393X/9/7/693/htm