Všimli ste si ? ? ? Američania sa snažia rozpútať vojnu aj na Balkáne?

Tak potom toto je vysvetlením toho: https://www.armadnymagazin.sk/2022/08/09/ruska-vojenska-zakladna-v-srbsk...

Majú tam svojho „trójskeho koňa“!

Vysvetlím to jednoducho, aby pochopili ľudia, ktorí nerozumejú „Kosovským problémom“ a nevedia nič o dianí okolo Kosova a Srbska.

Sever Kosova obývajú etnickí Srbi, ktorí používajú srbskú menu a majú srbské občianstvo. Pred niekoľkými dňami vláda Kosova na príkaz amerických poradcov nariadila úradom, aby oznámili, že od 1. augusta 2022 už nebudú akceptovať srbské doklady, meny a registrácie vozidiel. A to na celom území neuznaného separatistického štátu Kosovo.

Srbská spravodajská služba varovala srbského prezidenta Vučića, že v pondelok večer 1. augusta 2022 začne kosovská armáda, polícia a tajná polícia celoštátnu operáciu proti všetkým „etnickým Srbom“ v celom Kosove.

Vučić telefonicky varoval prezidenta Kosova, že Srbsko nedovolí, aby jeho občania boli zabíjaní, mučení, vyhnaní z ich domovov alebo nútení robiť čokoľvek, čo by porušovalo medzinárodné právo. Dodal, že srbská armáda sa nebude len prizerať tejto genocíde srbského obyvateľstva. Kosovo ponesie vážne následky za rozpútanie prenasledovania a genocídy Srbov, ktoré raz a navždy vyrieši problém zvaný – Kosovo!

Čo sa teraz deje na hranici medzi Srbskom a Kosovom?

Na severe Kosova sa zhromažďujú vojenské a policajné špeciálne jednotky Kosova za aktívnej účasti amerických poradcov.

Na juhu Srbska (na hraniciach s Kosovom) je v pohotovosti srbská armáda.

Srbské médiá ráno informovali o sirénach a výstreloch na hraniciach ako o provokácii z Kosova.

Je jasné, že NATO chce spustiť novú zástupnú vojnu na Balkáne proti ruskému spojencovi - Srbsku. Prenikli informácie, že poradcovia NATO chcú, aby sa Čierna Hora, Albánsko, Macedónsko, Bosna a Hercegovina pridali na kosovskú stranu vo vojne medzi Srbskom a Kosovom - výmenou za vstup do NATO a EÚ.

Je len otázkou času, kedy sa konflikt opäť rozhorí. Už dnes je jasné, ako sa Ruská federácia zachovaná.

Čo dodať?

Aká budúcnosť nás čaká?

Nič dobré!

Skrachované USA sa chcú dostať z problémov za každú cenu. Pre Anglosasov – po starom – podnecovanie vojny v Európe. Chamtiví anglosionisti v USA dúfajú, že urobia to, čo vždy robili – predajú svoje vojnové dlhopisy a zbrane obom stranám konfliktu.

A keď sa toto všetko skončí, budú všetci splácať vojenské pôžičky do židovských bánk v USA ďalších 75 rokov. Rovnako ako počas prvej a druhej svetovej vojny

Dúfajú, že Američanom sa v zámorí ako vždy nič nestane a na vojne v Európe zase banky zbohatnú.

Postaví to americkú ekonomiku na nohy a po vojne sa opäť stanú svetovým hegemónom.

A Európska únia?

Podľa Američanov - do čerta s ňou! Je to len tupá kolónia, ktorá vôbec nechápe, že je to len nástroj na dosiahnutie cieľa.

Vlády krajín EÚ sú také hlúpe, skorumpované a slepo poslušné USA, že im vôbec nezáleží na tom, že do polovice dekády bude obyvateľstvo Európy horieť v plameňoch vojny.

Čo bude ďalej s európskou populáciou, ktorej sa bude vojna týkať?

Tak to anglosasov absolútne nezaujíma!

Slovania sú pre nich rovnako ako pre Hitlera - iba odpad/neželané/nežiadúce etnikum, . . .