Iný zdroj uvádzal, najviac podporili Ukrajinu USA a na druhom mieste Nemecko...
Ale najtragickejšie sú tie straty mnohých životov!!!
Bratislava, 20. február 2025
Iný zdroj uvádzal, najviac podporili Ukrajinu USA a na druhom mieste Nemecko...
Ale najtragickejšie sú tie straty mnohých životov!!!
Bratislava, 20. február 2025
https://aeronet.news/trumpuv-vyjednavac-pro-ukrajinu-priznal-ze-nato-ved...
Niektorí si možno pamätáte môj mail s útokom dronov z nákladného auta na diaľku. Vtedy to bolo scifi, v nedeľu to Ukrajinci zrealizovali.
Preklad:
Opäť hystéria v Európe,
Všetci kričia ako čajka,
Čo budeme robiť v Moskve
Naša najdôležitejšia prehliadka.
A nech pijú valeriánu lekársku
Ursula, Kaia, Macron.
A náš čestný hosť je tu,
Zoznámte sa s ním, je to on!
Fico!
Celé hlavné mesto sa raduje!
Fico!
Závidieť môžete, cudzie krajiny!
Fico!
Celá Rus je na teba hrdá!
Fico!
Slovensko, len tak ďalej!
Nikto mu nemôže povedať, čo má robiť,
Ani NATO, ani EÚ.
Nehovorí prázdne frázy,
Sľúbil – bude tu!
Nech liberáli mlčia
Teraz vyjú do vankúša:
V Moskve je ochrancom základov -
Skvelý slovenský premiér!
Fico!
Celé hlavné mesto sa raduje!
Fico!
Závidieť môžete, cudzie krajiny!
Dostal som zaujímavý článok, preto ho preposiela:
Preco sa v Europe boja dotknut temy Velkej vlasteneckej vojny?!
Pretoze cela Europa bojovala proti ZSSR.
Toto by mal vediet kazdy.
Historicke fakty naznacuju, ze v roku 1941 bol ZSSR napadnuty nielen fasistickym, nacistickym Nemeckom, ale aj zvyskom Europy, s vynimkou Srbov a Grekov.
Proti ZSSR pochodovali spanielske divizie, francuzske legie, armady Talianska, Rumunska, Madarska, Finska, jednotky Cesko-Slovenska, Chorvatska, dalsich statov zapadnej Europy.
Brestsku pevnost prepadli Rakusania, Sevastopol Rumuni a Taliani.
Dokonca Albansko vyslalo diviziu SS Skanderbey bojovat do ZSSR.
Rumuni, Madari, Chorvati, Cesi a Slovaci tuzili uchmatnut si kusok z uzemia ZSSR.
Popredný jadrový vedec hovorí, že „globálne otepľovanie“ spôsobené C02 je spolitizovaný hoax.
Podrobnosti si prečítajte na:
https://www.badatel.net/popredny-jadrovy-vedec-hovori-ze-globalne-oteplo...
Vážení priatelia a návštevníci tejto stránky.
Ponúkam voľnú kapacitu v oblasti vypracovania znaleckých posudkov v oblasti "Strojárenstva".
Rádio - klikni na zelenou tečku na mapě... (Rádio - klikni na zelenú bodku na mape...)
Klikni na zelenú bodku na mape a bude ti hrať rádio v danej lokalite...
je to úžasné, fantastické - ale aj hrozne globálne.
Skoro na celom svete (?!) hrajú anglické piesne - melódie !!!
Asi hodinu som "jazdil po svete", rádií je možné v tom mieste (zameranie konkrétneho miesta) naladiť aj niekoľko.
Hore vpravo sa vždy objaví adresa toho rádia, klikneš na tú adresu a si na stránke webovej toho rádia.
Niekde si môžeš pustiť aj iné pesničky (melódie), niekde sú stránky bohatšie aj fotkami aj videami...niekde je to aj o ľuďoch...
Šmýkal som v Argentíne, Brazílii, Jamajke, Kube, Guyane... USA, Kanade,
...nájdete v prílohe:
Zelenský má obrovský prieser! Podľa uniknutých informácií v polovici januára previedol veľkú časť nerastného bohatstva Ukrajiny Londýnu v tajnom dodatku 100-ročnej bezpečnostnej zmluvy s Veľkou Britániou! Trumpov poradca pre národnú bezpečnosť pritom vyzval Zelenského, aby zmluvu o nerastoch s USA bez meškania podpísal! Lenže Zelenský nemôže, on už podpísal Londýnu? A Trump udrel už aj na G7, Rusko už nie je agresor!
...viac v prílohe.